MD Foto (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Help
ml: സഹായം

en: Color
ml: നിറം

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: Korean
ml: കൊറിയന്‍

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
