MD Foto (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: none
oc: pas cap

en: Help
oc: Ajuda

en: Font
oc: Poliça

en: Default
oc: Per defaut

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Repeat
oc: Repetir

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Korean
oc: Corean

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Fixed
oc: Fixe

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Standard
oc: Estandard

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: German
oc: Alemand

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Inherit
oc: Ereitar

en: Only in admin section
oc: Unicament dins l'administracion

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
