MD Foto (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Size
pl: Rozmiar

en: none
pl: brak

en: Help
pl: Pomoc

en: Font
pl: Czcionka

en: Default
pl: Domyślny

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Color
pl: Kolor

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Georgia
pl: Gruzja

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Korean
pl: Koreański

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Show home page link in breadcrumb
pl: Pokaż link do strony głównej w lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Link style
pl: Styl odnośnika

en: Hover color
pl: Kolor po najechaniu kursorem

en: Standard
pl: Standardowe

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Permalink
pl: Adres

en: Overlay color
pl: Kolor nakładki

en: German
pl: Niemiecki

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Above Content
pl: Nad zawartością

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: Only in admin section
pl: Tylko w części administracyjnej

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: Light
pl: Jasny

en: Display content type
pl: Pokaż rodzaj zawartości

en: Display author name
pl: Wyświetl nazwę autora

en: Display comment count
pl: Pokaż liczbę komentarzy

en: Annotation
pl: Adnotacja

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Color Scheme
pl: Schemat kolorów

en: Dark
pl: Ciemny
