MD Foto (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (53 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Size
tr: Boyut

en: none
tr: hiçbiri

en: Help
tr: Yardım

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Color
tr: Renk

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Korean
tr: Korece

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: Display breadcrumb
tr: Sayfa yolunu göster

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Fixed
tr: Sabit

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Link style
tr: Bağlantı stili

en: Standard
tr: Standart

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: German
tr: Almanca

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Inherit
tr: Miras

en: Only in admin section
tr: Sadece yönetici bölümünde

en: Display content type
tr: İçerik türünü göster

en: Display author name
tr: Yazar adını göster

en: Display posted date
tr: Gönderme tarihini göster

en: Display comment count
tr: Yorum sayısını göster

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
