MD Foto (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Color
ur: رنگ

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: German
ur: جرمن
