MD Minimal (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Rebuild theme registry on every page.
nl: Themaregister opnieuw opbouwen op elke pagina.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
nl: Tijdens het ontwikkelen van het thema kan het erg nuttig zijn om steeds <a href="!link">het themaregister opnieuw op te bouwen</a>. WAARSCHUWING: dit heeft veel effect op de prestaties van de website en moet voor productiewebsites worden uitgeschakeld.

en: Jump to Navigation
nl: Naar navigatie gaan
