MD Minimal (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Rebuild theme registry on every page.
sv: Bygg om temats register på varje sida.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
sv: Det kan vara väldigt användbart att <a href="!link">bygga om temats register</a> under utvecklingen av temat. VARNING: Detta slöar ned prestandan oerhört och måste stängas av på en producerande webbplats.
