MD Minimal (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna
