MD Minimal (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Rebuild theme registry on every page.
ja: 全てのページでテーマレジストリを再構築する。

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後
