MD Minimal (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlight
pl: Zaznaczenie
