MD Minimal (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: Jump to Navigation
ru: Перейти к навигации
