MD Minimal (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlight
tr: Vurgulu
