MD Minimal (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlight
uk: Підсвітити
