MD Minimal (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky
