MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: edit
am: አስተካክል
