MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: user
ast: usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: edit
ast: editar

en: Add
ast: Amestar
