MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць
