MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: edit
cy: golygu

en: Add
cy: Ychwanegu
