MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག
