MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: user
es: usuario

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: edit
es: editar

en: Add
es: Agregar
