MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Add
et: Lisa
