MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Add
hi: जोड़ें
