MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: edit
hu: szerkesztés

en: Add
hu: Hozzáadás
