MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Add
hy: Ավելացնել
