MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: edit
ja: 編集

en: Add
ja: 追加
