MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು
