MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस
