MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: user
nn: brukar

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: edit
nn: endre
