MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: user
os: архайæг

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Add
os: Бафтау
