MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: edit
pl: edytuj

en: Add
pl: Dodaj
