MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: user
ru: пользователь

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: edit
ru: изменить

en: Add
ru: Добавить

en: The type of content this flag will affect. An individual flag can only affect one type of content. This cannot be changed once the flag is created.
ru: Выберите тип содержания к которому будут применяться флажки. Значение этого параметра не может быть изменено после создания флажка.
