MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: edit
sl: uredi

en: Add
sl: Dodaj
