MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: edit
ta: தொகுக்க
