MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: edit
ta: மாற்று

en: Add
ta: சேர்
