MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: user
uk: користувач

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: edit
uk: редагувати

en: Add
uk: Додати

en: The type of content this flag will affect. An individual flag can only affect one type of content. This cannot be changed once the flag is created.
uk: Тип вмісту де прапор буде працювати. Індивидуально прапор може працювати тільки з один типом змісту. Це не може бути змінено після  того як прапор створений.
