MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: user
ur: صارف

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: edit
ur: ترمیم
