MEAN for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: user
vi: người dùng

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: edit
vi: sửa

en: Add
vi: Thêm
