MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: user
af: gebruiker

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: edit
af: redigeer

en: Add
af: Voeg by

en: User
af: Gebruiker

en: Host
af: Masjien
