MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Protocol
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ
