MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: user
cs: uživatel

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: edit
cs: upravit

en: Add
cs: Přidat

en: User
cs: Uživatel

en: Host
cs: Hostitel

en: Protocol
cs: Protokol
