MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: user
da: bruger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: edit
da: redigér

en: Add
da: Tilføj

en: User
da: Bruger

en: Host
da: Værtsnavn

en: Protocol
da: Protokol

en: The type of content this flag will affect. An individual flag can only affect one type of content. This cannot be changed once the flag is created.
da: Typen af indhold som dette flag vil påvirke. Et individuelt flag kan kun påvirke én type af indhold. Dette kan ikke ændres efter flaget er oprettet.
