MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: edit
eu: editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Port
eu: Ataka
