MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: edit
fi: muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: User
fi: Käyttäjä

en: Host
fi: Isäntä

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Port
fi: Portti
