MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: edit
gl: editar

en: Add
gl: Engadir

en: User
gl: Usuario/a

en: Host
gl: Anfitrión

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Port
gl: Porto
