MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા
