MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: user
he: משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: User
he: משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: Port
he: פורט
