MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: user
jv: panganggo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: edit
jv: sunting

en: Add
jv: Tambah

en: User
jv: Panganggo
