MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: edit
kk: түзету

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Host
kk: Хост
