MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Add
km: បន្ថែម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Port
km: ច្រក
