MEAN for Drupal (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: edit
lv: labot

en: Add
lv: Pievienot

en: User
lv: Lietotājs

en: Host
lv: Serveris

en: Port
lv: Ports
